PODMÍNKY SLUŽBY EA ACCESS

Poslední aktualizace: 27. září 2019

EA Access je předplatitelský program poskytovaný společností Electronic Arts („EA“). Tyto Podmínky popisují vaše práva týkající se používání služby EA Access a libovolného Obsahu EA (definovaného jako hry od společnosti EA, herní oprávnění, doplňkový obsah a obsah ke stažení) nabízeného v rámci předplatného („Služby EA Access“). Společnost EA může tyto Podmínky dle vlastního uvážení kdykoli upravit. Když společnost EA tyto Podmínky upraví, změníme výše datum „Poslední aktualizace“ a zveřejníme upravené Podmínky na adrese https://tos.ea.com/legalapp/eaaccess/US/cs/PC. Úpravy podmínek týkající se Služeb EA Access vstoupí v platnost 30 dní po jejich zveřejnění na adrese https://www.ea.com/cs-cz/ea-access; podmínky nových Služeb EA Access jsou platné okamžikem zveřejnění. V případě jakýchkoli dotazů ohledně Služeb EA Access se obraťte na zákaznickou podporu EA na adrese https://help.ea.com/cz/.

Nákup předplatného EA Access probíhá přes společnosti Microsoft či Sony Interactive Entertainment Network Europe Limited (SIENE), ne přes společnost EA. Předplatné EA Access je podmíněno dokončením nákupu na vybrané platformě. Následně budete vázáni pravidly a podmínkami zvolené platformy, a to včetně jejích podmínek použití, které naleznete na https://www.xbox.com/legal/livetou (pro platformu společnosti Microsoft) a https://www.playstation.com/PSNTerms (pro platformu společnosti SIENE). S jakýmikoliv dotazy týkajícími se vašeho nákupu se prosím obraťte na zástupce dané platformy. Zakoupením předplatného EA Access na jedné platformě nevzniká uživateli právo na přístup ke Službám EA Access z druhé platformy.

Pro předplatné služby EA Access je potřeba aktivní Účet EA („Účet EA“). Pro vytvoření účtu EA musíte přijmout Uživatelskou smlouvu společnosti EA (terms.ea.com/cs) a potvrdit Zásady nakládání s osobními údaji a soubory cookie společnosti EA (privacy.ea.com/cs). Může být potřeba, abyste byli starší 16 let (věk se může lišit, podrobnosti naleznete na http://o.ea.com/ea/child-access-cz).

Zakoupením předplatného EA Access od společností Microsoft či SIENE si pořizujete pokračující předplatné s pravidelnými úhradami; proto si pozorně přečtěte informace poskytnuté společností SIENE, v nichž najdete přehled nákladů, platebních metod a četnosti poplatků i vaše práva na ukončení předplatného. Podmínky použití a pokyny k ukončení pro danou platformu naleznete zde: www.xbox.com/legal/livetou pro platformu společnosti Microsoft a https://www.playstation.com/cs-cz/legal/playstation-store-and-sony-entertainment-network-store-cancellation-policy/ pro nákupy od SIENE.

Jako součást Služeb EA Access je členům s aktivním předplatným nabízeno: (1) omezený zkušební přístup do hry u konkrétního Obsahu EA, a to až 3 dny před datem zpřístupnění takového Obsahu EA v obchodě dané platformy („Předpremiérová verze“), (2) slevy na konkrétní Obsah EA nabízený v obchodě dané platformy („Slevy“); a (3) přístup k omezené knihovně konkrétního Obsahu EA („Vault“), a to pro neomezenou hru online („Přístup ke službě Vault“) po dobu trvání jeho dostupnosti v rámci služby The Vault. Mohou platit i další omezení a výjimky. Online a offline hraní titulů služby Vault je z důvodu potvrzení aktivního předplatného služby EA Access během prvního spuštění softwaru EA Access podmíněno připojením k Internetu a následným pravidelným připojováním (v závislosti na platformě každý týden či měsíc). Data vydání her a odpovídajících Předpremiérových verzí se mohou měnit. Seznam chystaného Obsahu EA určeného k Předpremiérové verzi či Slevám, stávajícího Obsahu EA dostupného v rámci služby The Vault a informace o dalších výhodách členství na vámi vybrané platformě naleznete na https://www.ea.com/cs-cz/ea-access. Veškerý Obsah EA nemusí být dostupný na všech platformách; konkrétní Obsah EA může být z nabídek Předpremiérové verze, služby The Vault či Slev vyřazen. Informace o takových vyřazených nabídkách naleznete v okamžiku jejich zpřístupnění na https://www.ea.com/cs-cz/ea-access.

Společnost EA si vyhrazuje právo měnit a aktualizovat Služby EA Access i Obsah EA nabízený prostřednictvím Služeb EA Access, aniž by jí tak vůči vám vznikly jakékoli závazky. Nabídka a dostupnost titulů služby Vault se může měnit a online služby konkrétních titulů služby Vault mohou být ukončeny. V případě, kdy společnost EA provede změny Služeb EA Access, a to včetně odebrání titulů služby Vault či ukončení online funkcí konkrétních titulů služby Vault, vás o takové skutečnosti budeme s 30denním předstihem informovat oznámením na https://www.ea.com/cs-cz/ea-access/terms/service-vault-updates.

Nebudete-li dodržovat odpovídající podmínky použití https://www.xbox.com/cs-cz/legal/xboxcomtou (Microsoft) či https://www.playstation.com/PSNTerms (SIENE), může vámi zvolená platforma vaše předplatné ukončit. Obdobně vám za jakékoliv porušení uživatelské smlouvy EA (terms.ea.com/cs) může společnost EA zrušit váš Účet EA, a tím vám znemožnit přístup ke Službám EA Access. Mějte prosím na paměti, že, nevyžaduje-li to zákon, je veškerý Obsah EA pořízený v souvislosti se Službami EA Access (včetně, avšak bez omezení, nákupů v souvislosti s tituly služby Vault) nevratný a nepřenosný. Bude-li vaše předplatné EA Access zrušeno či jakýmkoliv způsobem ukončeno, ztratíte jakýkoliv přístup k Obsahu EA do doby, než si Obsah EA či titul služby Vault samostatně koupíte. Dále, tituly služby Vault obsahují funkční prvky určené k zamezení přístupu k takovým titulům služby Vault v případech, kdy (1) je vaše předplatné zrušeno či jakýmkoliv způsobem ukončeno nebo (2) se společnost EA zcela dle vlastního uvážení rozhodne odebrat konkrétní tituly služby Vault (jak je uvedeno výše).