PODMÍNKY SLUŽBY EA ACCESS

Poslední aktualizace: 21. ledna 2019

EA Access je program předplatného, který vám poskytuje společnost Electronic Arts („EA“). Tyto Podmínky popisují vaše práva týkající se používání služby EA Access a libovolného Obsahu EA (definovaného jako hry od společnosti EA, herní oprávnění, doplňkový obsah a obsah ke stažení) nabízeného v rámci předplatného („Služby EA Access“). Společnost EA může tyto Podmínky dle vlastního uvážení kdykoli upravit. Když společnost EA tyto Podmínky upraví, změníme výše datum „Poslední aktualizace“ a zveřejníme upravené Podmínky na adrese https://tos.ea.com/legalapp/eaaccess/US/cs/PC. Úpravy ovlivňující stávající Služby EA Access začnou platit třicet (30) dní po zveřejnění na adrese https://www.ea.com/cs-cz/ea-access; podmínky pro nové Služby EA Access jsou platné ihned po zveřejnění. V případě jakýchkoli dotazů ohledně Služeb EA Access se obraťte na zákaznickou podporu EA na adrese http://help.ea.com/cz.

Nákup předplatného služby EA Access se provádí u společnosti Microsoft, nikoli u společnosti EA. Při pořizování předplatného služby EA Access musíte provést proces nákupu u společnosti Microsoft. Budete vázáni podmínkami společnosti Microsoft, a to včetně Podmínek použití společnosti Microsoft (http://www.xbox.com/legal/livetou). S dotazy týkajícími se nákupu se obracejte na společnost Microsoft.

Pro předplatné služby EA Access je potřeba aktivní Účet EA („Účet EA“). Pro vytvoření účtu EA musíte přijmout Uživatelskou smlouvu společnosti EA (terms.ea.com/cs) a potvrdit Zásady nakládání s osobními údaji a soubory cookie společnosti EA (privacy.ea.com/cs). Může být potřeba, abyste byli starší 16 let (věk se může lišit, podrobnosti naleznete na http://o.ea.com/ea/child-access-cz).

Pokud kupujete opakující se předplatné služby EA Access, bude se tento nákup automaticky obnovovat za cenu obnovení předplatného platnou v dané době (plus platná daň nebo včetně platných daní na základě fakturační adresy) vždy v daný den obnovení, aniž byste museli dělat něco dalšího, a to až do chvíle, kdy předplatné zrušíte. Předplatné můžete kdykoli zrušit. Pokyny ke zrušení naleznete v Podmínkách použití společnosti Microsoft (www.xbox.com/legal/livetou).

V rámci Služeb EA Access se členům s aktivním předplatným nabízí (1) možnost hrát omezenou zkušební verzi určitého Obsahu EA 5 dní před tím, než je daný Obsah EA jinak dostupný v obchodě Xbox Games Store („Hrajte jako první“), (2) slevy na určitý Obsah EA pro Xbox One nabízený prostřednictvím obchodu Xbox Games Store („Slevy“); a (3) přístup k omezené knihovně určitého Obsahu EA („Titul(y) ve službě Vault“) pro neomezené online hraní („Přístup ke službě Vault“) po dobu trvání jejich dostupnosti ve službě Vault. Mohou platit určitá omezení a vyloučení. Data vydání a související předpremiérové verze se mohou měnit. Informace o nadcházejícím Obsahu EA, který má nárok na výhody Hrajte jako první a Slevy, stejně jako informace o aktuálním Obsahu EA dostupném ve službě Vault a aktuální podrobnosti o dalších výhodách členství naleznete na adrese https://www.ea.com/cs-cz/ea-access. Určitý obsah může být z výhod Hrajte jako první, služby Vault a/nebo Slev vyloučen; podrobnosti o takovýchto vyloučeních najdete na adrese https://www.ea.com/cs-cz/ea-access ve chvíli, kdy začnou platit.

Společnost EA si vyhrazuje právo měnit a aktualizovat Služby EA Access i Obsah EA nabízený prostřednictvím Služeb EA Access, aniž by jí tak vůči vám vznikly jakékoli závazky. Obzvláště Tituly ve službě Vault se mohou měnit a odebírat, stejně jako je možné ukončit podporu online služeb pro určité Tituly ve službě Vault. V případě, že společnost EA změní Služby EA Access, včetně odebrání Titulů ve službě Vault nebo ukončení online služeb pro určité Tituly ve službě Vault, oznámíme vám to třicet (30) dní předem tak, že zveřejníme upozornění na adrese https://www.ea.com/cs-cz/ea-access/terms/service-vault-updates.

Předplatné můžete z jakéhokoli důvodu kdykoli zrušit. Navíc vám může společnost Microsoft ukončit předplatné, pokud nebudete dodržovat Podmínky použití společnosti Microsoft (https://www.xbox.com/legal/xboxcomtou). Stejně tak může společnost EA zrušit váš Účet EA – a tím vám zablokovat přístup ke Službám EA Access – za jakékoli porušení Uživatelské smlouvy společnosti EA (terms.ea.com/cs). Pokud zákon nevyžaduje jinak, je veškerý Obsah EA zakoupený ve spojitosti se Službami EA Access (včetně – bez omezení – nákupů provedených v rámci Titulů ve službě Vault) nerefundovatelný a nepřenosný. Pokud je vaše předplatné služby EA Access zrušeno nebo jinak ukončeno, nebudete mít nadále přístup k Obsahu EA, dokud si Obsah EA nebo Titul ve službě Vault nekoupíte samostatně. Tituly ve službě Vault navíc obsahují funkce navržené k deaktivaci přístupu k daným Titulům ve službě v případě, že (i) dojde ke zrušení či jinému ukončení vašeho předplatného nebo (ii) se společnost EA dle vlastního uvážení rozhodne odebrat určité Tituly ve službě Vault, jak je popsáno výše.