ELECTRONIC ARTS
УГОДА КОРИСТУВАЧАКористуючись нашими іграми або будь-якими нашими сервісами, ви погоджуєтеся з цими умовами.

Ласкаво просимо до EA. Ця Угода регулює ваш доступ і використання вами продуктів, контенту та сервісів, які пропонує компанія EA та її дочірні підприємства (далі — «компанія EA»), зокрема програмного забезпечення ігор і пов’язаних оновлень, покращень і функцій, а також мережевих і мобільних сервісів, платформ, веб-сайтів та інтерактивних подій, які організує компанія EA або які пов’язані з нею (далі разом — «Сервіси EA»). Ця Угода укладається між вами та представником ЕА, зазначеним у Розділі 13B.

Якщо ви не погоджуєтесь, не встановлюйте та не використовуйте наші ігри чи сервіси.

ВИКОРИСТОВУЮЧИ СЕРВІСИ EA, ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЬ З УМОВАМИ ЦІЄЇ УГОДИ. ЯКЩО ВИ НЕ ПОГОДЖУЄТЕСЬ ІЗ НИМИ, НЕ ІНСТАЛЮЙТЕ СЕРВІСИ EA І НЕ КОРИСТУЙТЕСЬ НИМИ. ДЛЯ РЕЗИДЕНТІВ ДЕЯКИХ КРАЇН: ВИ ТАКОЖ ПРИЙМАЄТЕ ОПИСАНІ В РОЗДІЛІ 15 УМОВИ УГОДИ ПРО АРБІТРАЖ І ВІДМОВИ ВІД КОЛЕКТИВНОГО ПОЗОВУ ЩОДО ВИРІШЕННЯ СПОРІВ З КОМПАНІЄЮ EA.


ЗМІСТ

 1. Обліковий запис EA
 2. Ліцензія
 3. Контент і права
 4. Доступність Сервісів EA і оновлень
 5. Ваш Користувацький контент
 6. Правила поведінки
 7. Ігри
 8. Припинення дії та інші санкції
 9. Використання даних
 10. Інше програмне забезпечення, утиліти й інструменти
 11. Треті сторони
 12. Гарантії; обмеження відповідальності
 13. Загальні умови
 14. Внесення змін до цієї Угоди
 15. Арбітражне врегулювання спорів
 16. Додаткові умови для PlayStation®
 17. Додаткові умови, що застосовуються до покупок для мобільних пристроїв

1. Обліковий запис EA

Вам потрібен обліковий запис EA, щоб грати в більшість ігор EA. Щоб створити його, ви маєте досягти мінімального віку, а ваші батьки повинні прочитати і погодитися з цими умовами, якщо ви неповнолітня особа. EA може призупинити або видалити ваш обліковий запис, якщо ви порушите умови цієї угоди. Ви можете в будь-який момент видалити свій обліковий запис EA або скасувати будь-які підписки EA.

Для доступу до багатьох Сервісів EA (включаючи ігри в мережі) і користування ними потрібно мати обліковий запис EA.

Щоб створити обліковий запис EA, потрібно мати чинну адресу електронної пошти й надати правдиву і точну інформацію. Ви повинні мати право на використання Сервісу EA, в якому ви реєструєтесь, і повинні бути громадянином країни, в якій дозволено використання Сервісів EA.

Для створення облікового запису EA ви повинні бути не молодше 13 років (або іншого мінімального віку, що застосовується у вашій країні проживання). Якщо ви досягли відповідного мінімального віку, але не досягли 18 років (або іншого віку настання повноліття у вашій країні), ви повинні ознайомитися з цією Угодою і погодитися з її умовами разом з одним із ваших батьків або опікуном. Відповідальність за дії дітей до 18 років під час користування Сервісами EA несуть їхні батьки або опікуни. Компанія EA рекомендує батькам і опікунам ознайомитися з функціями батьківського контролю на пристроях, якими користується їхня дитина.

Ви несете відповідальність за усі дії на своєму обліковому запису EA; він належить вам, і ділитися їм заборонено. Дія вашого облікового запису EA може бути призупинена або припинена, якщо хтось інший використовує його з порушенням цієї Угоди.

Ви можете видалити свій обліковий запис EA або скасувати підписку на Сервіс ЕА в будь-який час, зв'язавшись з відділом обслуговування клієнтів ЕА на help.ea.com. Для обробки вашого запиту компанія EA може стягувати плату, якщо це дозволено законом, а також інші суми, що призначені третім сторонам або постачальникам контенту.

2. Ліцензія

EA надає вам доступ до наших ігор та сервісів для вашої особистого використання.

Ви не купуєте Сервіси EA, а лише отримуєте ліцензію на користування ними. Компанія EA надає вам особисту, обмежену, без права передавання (тобто ту, якою не можна ділитися), відкличну і невиключну ліцензію на користування сервісами EA, до яких ви маєте доступ для некомерційного використання, яке регулюється умовами цієї угоди. Ви не маєте права використовувати, копіювати, змінювати або розповсюджувати жодний Сервіс EA, Контент або Права (див. визначення нижче), якщо це прямо не дозволено компанією EA або законодавством. Ви не маєте права здійснювати зворотне проектування, намагатися видобути або іншим чином використовувати вихідний код або інші дані із Сервісів EA, якщо це прямо не дозволено компанією EA або законодавством. ЕА або її ліцензіари володіють і залишають за собою всі інші права, включаючи всі майнові права на Сервіси ЕА та пов'язані з ними права інтелектуальної власності.

3. Контент і права

EA надає ігри, функції та контент через ряд прав. Деякі права набуваються за допомогою віртуальної валюти, яка не має цінності за межами наших ігор.

Сервіси EA включають у себе Контент і Права. Контент — це програмне забезпечення, технології, тексти, повідомлення на форумах і в чатах, профілі, віджети, повідомлення, посилання, електронні листи, музика, звуки, графіка, зображення, відеоролики, коди та всі аудіовізуальні або інші матеріали, що містяться в Сервісах EA або походять з них, а також дизайн і зовнішній вигляд наших веб-сайтів. До Контенту також належить користувацький контент (далі — «КК»). До КК належать псевдоніми облікових записів EA, повідомлення на форумах, дані профілів та інший контент, створюваний користувачами в Сервісах EA. Весь Контент або належить компанії EA чи її ліцензіарам, або надається за ліцензією компанії EA та її ліцензіарам відповідно до положень розділу 5 цієї Угоди.

Права — це права, які компанія EA надає вам за ліцензією для доступу до мережевих або автономних компонентів Сервісів EA і користування ними. Приклади Прав: доступ до цифрового Контенту чи Контенту, що відкривається в ході гри; додаткові або розширені можливості (зокрема, багатокористувацькі сервіси); підписки; віртуальні об’єкти; ключі або коди для розблокування, серійні номери або онлайн-автентифікація; внутрішньоігрові здобутки; віртуальні бали, монети або валюти.

Ми називаємо такі віртуальні бали, монети або іншу валюту «Віртуальної валютою EA». Коли ви отримуєте Віртуальну валюту EA від нас або одного з наших авторизованих партнерів, вам надається особиста, обмежена, без права передавання, невиключна, відклична ліцензія на використання і вибір Прав, до яких компанія EA прямо надає вам доступ.

Віртуальна валюта EA не має грошової вартості, а також будь-якої вартості поза нашими продуктами й сервісами. Віртуальна валюта EA не може бути продана, передана або обміняна на гроші; її можна лише активувати за Права, доступні для відповідного Сервісу EA. Віртуальна валюта EA не підлягає відшкодуванню, і ви не можете отримати компенсацію за невикористану Віртуальну валюту EA. Після активації Віртуальної валюти EA за Право таке Право не підлягає поверненню, заміні або відшкодуванню. Якщо ви живете в Японії, ви зобов’язуєтеся використати будь-яку віртуальну валюту EA протягом 180 днів з дня покупки.

Ви за власний кошт забезпечуєте наявність обладнання, підключення до Інтернету, а також здійснюєте платежі, необхідні для отримання доступу до Сервісів EA і користування ними.

4. Доступність Сервісів EA і оновлень

Наші ігри та послуги можуть бути недоступні в деяких обставинах або на деяких пристроях. Ми також можемо вносити оновлення або зміни в наші ігри та сервіси, які можуть вплинути на ваше використання або прогрес у грі.

Ми не гарантуємо, що будь-який Сервіс EA, будь-який Контент або будь-яке Право будуть доступні завжди, у будь-якому місці і в будь-який конкретний момент, або що ми будемо продовжувати надання конкретного Сервісу EA, Контенту чи Прав протягом будь-якого визначеного періоду. Компанія EA не гарантує можливість доступу до Сервісів EA з усіх пристроїв, за допомогою конкретного інтернет-провайдера або постачальника з’єднання, або у всіх географічних регіонах.

Час від часу компанія EA може оновлювати, змінювати або модифікувати Сервіс EA, Контент або Права без попереднього повідомлення. Такі оновлення або зміни можуть бути необхідні для продовження користування Сервісами EA.

Компанії EA може бути необхідно оновлювати або скидати деякі параметри з метою балансування ходу гри або користування Сервісами EA. Такі оновлення або «скидання» можуть негативно відбитися на ваших досягненнях у відповідному ігровому світі, а також вплинути на персонажі, ігри, групи та інші Права, якими ви управляєте.

EA також може вжити заходів щодо вашого облікового запису ЕА та Прав без попереднього повідомлення, щоб захистити вас або ЕА, наприклад, запобігання несанкціонованого доступу, скидання паролів облікових записів ЕА, призупинення доступу до облікових записів ЕА, видалення даних або видалення облікових записів ЕА із Сервісів ЕА. Ваш доступ до Сервісів ЕА також може бути обмежений у відповідь на фактичні або підозрювані порушення Правил поведінки, як описано в розділі 6.

5. Ваш Користувацький контент

Ви дозволяєте EA і нашим гравцям використовувати весь завантажений або створений вами контент (КК) в наших іграх і сервісах безкоштовно. Ви несете відповідальність за свій КК, це має бути ваш власний контент або контент, який вам дозволено використовувати.

Ви несете відповідальність за свій КК. Ви не можете передавати КК, який порушує інтелектуальні права третіх сторін, чинне законодавство, умови цієї Угоди або права третіх сторін на публічність або конфіденційність.

Компанія EA може на свій розсуд видаляти, редагувати або відключати КК з будь-якої причини, зокрема якщо компанія EA обґрунтовано визначає, що КК порушує умови цієї Угоди. Компанія EA не несе жодної відповідальності за КК, за його видалення або невидаленння його чи іншого Контенту. Компанія EA не веде моніторинг усього КК і не схвалює й не затверджує жодного КК, доступного в Сервісах EA.

Завантажуючи КК, ви надаєте компанії EA, її ліцензіарам і ліцензіатам невиключну, безстрокову, із правом передавання й субліцензування, глобальну ліцензію на використання, розміщення, зберігання, відтворення, змінення, створення похідних творів, публічну демонстрацію, трансляцію чи інше передавання КК або будь-якої його частини будь-яким способом і в будь-якій формі, на будь-якому носії або форумі, відомому зараз або такому, що виникне в майбутньому, без повідомлення, оплати і без будь-якої згадки про вас чи будь-яку іншу третю сторону. Також ви надаєте всім іншим користувачам, які можуть отримувати доступ до вашого КК і користуватися ним у будь-якому Сервісі EA, право на використання, копіювання, змінення, відображення, демонстрацію, створення похідних творів, а також на інше передавання й поширення вашого КК в рамках відповідного Сервісу EA чи через нього без надання вам попереднього повідомлення, компенсації та без згадки про вас.

6. Правила поведінки

Ми хочемо, щоб ви отримували задоволення, граючи в наші ігри. Тому ми очікуємо, що ви, як і решта гравців, будете поважати компанію EA, наших співробітників і представників. Це означає, серед іншого, дотримуватися закону, не шахраювати, не ображати інших, не зламувати наше програмне забезпечення, не використовувати спам або ботів, не обманювати EA або наших гравців. Це основні вимоги. Ознайомтеся з повним переліком заборонених дій в Правилах поведінки.

Отримуючи доступ до Сервісу EA або користуючись ним, ви зобов’язуєтесь:

Для забезпечення дотримання цих правил ми можемо відстежувати вашу активність і видаляти будь-який КК. Якщо ви не дотримуєтеся цих правил, ми можемо зробити попередження, призупинити використання сервісів, заборонити вам доступ назавжди або накласти інші обмеження на ваш обліковий запис EA, ігри або пов'язані з цим послуги.

Якщо ви або інша особа, що використовує ваш обліковий запис ЕА, порушує ці правила і не усуває порушення після відповідного попередження, компанія ЕА може вжити щодо вас відповідних заходів, зокрема відмовити в доступі до певних або всіх Сервісів EA, Контенту чи Прав або анулювати ваш обліковий запис ЕА в порядку, описаному в розділі 8. У разі серйозних порушень компанія ЕА може також вживати таких заходів без попереднього попередження. До прикладів серйозних порушень належать, зокрема, підтримка, спонукання або участь у спробах зламу, продаж облікових записів EA або прав (зокрема, віртуальних валют і товарів) без дозволу ЕА, дії, що заподіюють крайнє занепокоєння, або загрозливі незаконні дії. Коли це буде можливо, компанія EA повідомить вас про заходи, яких вона вживатиме у відповідь на порушення цих правил або положень цієї Угоди.

Для окремих Сервісів EA можуть бути опубліковані додаткові правила, що стосуються вашої поведінки у межах відповідних сервісів.

Якщо ви помітили, що інший користувач порушує будь-яке з цих правил, повідомте про це в компанію EA, використовуючи кнопки «Довідка» або «Повідомити про порушення» у відповідному Сервісі EA (якщо це можливо) або зверніться в службу підтримки на веб-сайті help.ea.com.

Компанія EA може на свій розсуд контролювати або відслідковувати активність у мережі або Контент у Сервісах EA, а також видаляти будь-який Контент із Сервісів EA. Пам’ятайте, що ваші спілкування і КК у рамках Сервісів EA є публічними і можуть переглядатися іншими людьми.

Використання вами Сервісів EA підпадає під дію Політики щодо конфіденційності й файлів cookie EA, яка розміщена на веб-сайті privacy.ea.com/ua і включена до цієї Угоди шляхом посилання.

7. Ігри

Цей розділ застосовується до наших ігор, зокрема комп'ютерних ігор та ігрових платформ, що належать EA, таких як EA app або Origin.

Цей розділ стосується ігор і підписок на ігри EA (далі — «Ігри EA»), включаючи Ігри EA для персональних комп’ютерів (далі — «Ігри EA для ПК»), а також клієнтську програму EA та пов’язані сервіси, що розповсюджують Ігри EA для ПК (далі — «EA app» https://www.origin.com/en-us/about).

А. Технічні заходи щодо захисту даних

Ми використовуємо спеціальне програмне забезпечення безпеки для боротьби з піратством і шахрайством, і несанкціоноване втручання може призвести до втрати доступу до наших ігор.

Компанія EA використовує технічні засоби захисту даних, розроблені компанією EA або сторонніми партнерами, для Сервісів EA з метою запобігання піратству та несанкціонованому копіюванню або використанню Ігор EA. Спроба обійти, вимкнути ці заходи або втрутитися в їх роботу призведе до втрати цієї ліцензії.

B. ЕА app

Щоб грати в наші комп'ютерні ігри, вам може знадобитися встановити наше програмне забезпечення платформи розповсюдження для ПК. Ми можемо автоматично оновлювати програмне забезпечення. Ми надаємо інструкції, щоб ви могли видалити наші ігри та програмне забезпечення.

Щоб ви могли грати в Ігри EA для ПК, вам може знадобитися встановити й використовувати клієнтську програму EA app або її наступника. Обліковий запис ЕА, ваша згода з цією Угодою та підключення до Інтернету необхідні для автентифікації та перевірки вашої ліцензії на гру EA для ПК в EA app ("Автентифікація").

Для доступу й використання Сервісів EA, пов’язаних з Грою EA для ПК, вам може бути необхідно спочатку зареєструватися з використанням серійного номера, який додається до Гри EA для ПК. Серійний номер, що постачається разом з Грою EA для ПК, буде перевірено в процесі Автентифікації. Автентифікація обмежується одним Обліковим записом EA на кожен серійний номер — це означає, що Ігри EA для ПК не можуть передаватися. Ви можете запустити та отримати доступ до Гри EA для ПК не більше ніж на п'яти унікальних машинах протягом 24 годин.

EA app та Ігри EA для ПК можуть завантажувати та встановлювати оновлення та додаткові функції. Ви погоджуєтеся, що компанія EA не зобов’язана підтримувати попередні версії EA app після виходу оновлення та/або впровадження додаткових функцій. EA може надати вам можливість завантажувати, встановлювати та використовувати альфа або бета-версію EA app на цих же умовах.

Інструкції щодо видалення клієнта EA app можна знайти на довідковому веб-сайті EA, help.ea.com.

Ви можете видалити Ігри EA для ПК в будь-який час за допомогою інтерфейсу EA app і видалення всіх інших локально збережених файлів. Після видалення на вашому комп’ютері може залишатися Punkbuster. Щоб видалити Punkbuster, запустіть виконуваний файл за посиланням https://www.evenbalance.com/downloads/pbsvc/pbsvc.exe.

C. Заходи контролю та захисту від обманних дій

EA встановлює програмне забезпечення для виявлення шахрайства або злому. Ці програми надсилають дані з вашого комп'ютера в ЕА.

Компанія EA використовує технології для виявлення обманних дій під час використання Сервісів EA, зокрема Ігор EA, і запобігання таким діям. Ці технології можуть бути розроблені ЕА або третьою стороною.

Коли ви запускаєте гру, в яку можна грати в мережі, ці технології можуть активуватися з використанням прав ядра, адміністратора або користувача та відстежувати ігровий процес і оперативну пам’ять пристрою, процеси, обмін повідомленнями та зберігання файлів для виявлення порушень і забезпечення дотримання Правил поведінки, наведених у розділі 6, включно з використанням Неавторизованих сторонніх програм. Неавторизована стороння програма — це програма або файл третьої сторони (наприклад, «аддон», «мод», «хак», «тренер» або «чит»), що, на думку EA: (i) робить можливим обман будь-якого виду або сприяє йому; (ii) дозволяє користувачам змінювати або зламувати ігровий інтерфейс, середовище та / або ігровий процес будь-яким способом, не дозволеним EA; або (iii) перехоплює, "добуває" або іншим чином збирає інформацію з гри або через неї.

EA може збирати відповідну інформацію, необхідну для наших цілей розслідування та забезпечення дотримання правил, таку як інформація про ваш обліковий запис, дані, пов'язані з Неавторизованою сторонньою програмою, будь-які змінені файли Гри EA для ПК і час виявлення шахрайства. Також у разі виявлення шахрайства ми можемо зупинити дію вашої ліцензії і вашого облікового запису EA.

При виході з гри, в яку можна грати в мережі, ці антишахрайські технології деактивуються.

8. Припинення дії та інші санкції

Якщо ви порушите цю угоду або закон, EA може призупинити або припинити використання вами наших ігор і сервісів без повернення коштів.

Якщо ми вирішимо закрити гру або сервіс, ми повідомимо вам про це не пізніше ніж за 30 днів.

Ця Угода є чинною до моменту її розірвання вами або компанією EA. Компанія EA може припинити ваш доступ і використання вами будь-яких Сервісів EA або дію вашого облікового запису EA, якщо визначить, що ви порушуєте положення цієї Угоди, або встановить факти іншого незаконного, неналежного або злочинного використання Сервісів EA у вашому обліковому записі EA. Якщо це буде можливо, компанія EA повідомить вас про таке припинення. Унаслідок такого припинення дії облікового запису EA ви можете втратити ваші ім’я користувача та псевдонім. Якщо у вас є кілька облікових записів EA, то залежно від виду порушення або неналежного використання компанія EA може припинити дію всіх ваших облікових записів EA і всіх супутніх Прав. У разі припинення дії вашого облікового запису EA ви втрачаєте доступ до вашого облікового запису EA або Прав, а також для вас може бути заблокований доступ до будь-якого Сервісу EA у майбутньому. У разі такого припинення припиняється також дія вашої ліцензії за цією Угодою.

Замість припинення дії і перед прийняттям рішення про припинення дії компанія ЕА може надати попередження, призупинити ваш доступ до певного Сервісу EA або до вашого облікового запису ЕА або змінити умови такого доступу, видалити або скасувати Права на рівні облікового запису ЕА або на рівні пристрою, видалити будь-який контент, що порушує цю Угоду, або заблокувати вашому пристрою чи комп’ютеру доступ до певних Сервісів EA. Якщо компанія EA вживає будь-яких заходів, описаних у цьому розділі, ви не матимете права на відшкодування (окрім передбачених законом прав на відшкодування), і жодні Права не будуть вам нараховані або обмінені на готівкові гроші чи іншу форму відшкодування.

Компанія EA може припинити дію будь-якого Сервісу EA, надавши відповідне попередження мінімум за тридцять днів електронною поштою (за наявності), у відповідному Сервісі EA або на сторінці оновлень сервісів на веб-сайті EA (https://www.ea.com/service-updates). Після припинення дії онлайнового сервісу до наших ігор не будуть застосовуватися оновлення програмного забезпечення і ми не зможемо гарантувати, що наші ігри будуть і надалі працювати на нових або оновлених операційних системах або будуть доступні для завантаження через служби розповсюдження програм, такі як iOS App Store та Google Play Store. Будь-які ігри, доступні через такі служби розповсюдження програм, після припинення дії онлайнових сервісів можуть бути видалені без надання вам окремого повідомлення.

Якщо ви вважаєте, що будь-якого заходу щодо вашого облікового запису або вашого пристрою було вжито помилково, просимо вас звернутися в нашу Службу підтримки за посиланням help.ea.com.

Якщо ви припините дію цієї угоди, ви погоджуєтеся припинити все використання Сервісів ЕА.

Розділи 5, 8—9, 11—15 цієї Угоди залишаються чинними й після закінчення дії цієї Угоди.

9. Використання даних

EA збирає різну інформацію, коли ви граєте в наші ігри (навіть в автономному режимі) для ведення нашого бізнесу, вдосконалення наших продуктів і послуг, дотримання наших правил і спілкування з вами. Ми рекомендуємо вам прочитати Політику щодо конфіденційності й файлів cookie ЕА на privacy.ea.com/ua.

Коли ви користуєтесь Сервісом EA, компанія EA може збирати і зберігати дані з вашого комп’ютера або пристрою, зокрема інформацію про ваш комп’ютер або пристрій і операційну систему (наприклад, IP-адресу і ідентифікатор пристрою), інформацію про використання Сервісу EA, ігровий процес і статистику використання, взаємодії з системою і периферійне обладнання. Якщо ви користуєтесь Сервісом EA в автономному режимі, такі дані зберігатимуться на вашому пристрої та передаватимуться компанії EA, коли пристрій підключиться до Інтернету. Компанія EA використовує таку інформацію для ведення своєї діяльності, покращення своїх продуктів і сервісів, надання послуг і надсилання повідомлень для вас (зокрема, в маркетингових цілях), надання оновлень програмного забезпечення, динамічного контенту та підтримки програмного забезпечення, забезпечення виконання цієї Угоди, а також для усунення помилок в програмах і забезпечення інших покращень для користувачів. Якщо ви берете участь в роботі онлайнових сервісів, компанія EA також може збирати, використовувати, зберігати, передавати та оприлюднювати статистичні дані щодо гри (включно з отриманими очками, рейтингами й здобутками) або позначати контент, який ви створили та поширили для інших гравців.

Ваші дані збирає, використовує, зберігає та передає компанія EA Inc. на території США відповідно до Політики щодо конфіденційності й файлів cookie EA, наведеної на сайті privacy.ea.com/ua.

Керувати певними параметрами збору даних можна на вкладці «Настройки» клієнта Ігор EA для ПК.

10. Інше програмне забезпечення, утиліти й інструменти

Якщо ми оновимо наші ігри, вам може знадобитися нове програмне забезпечення, щоб продовжувати грати в наші ігри.

Сервіси EA можуть вимагати від вас чи дозволяти вам завантажувати програмне забезпечення, оновлення або «патчі» для програмного забезпечення чи інші утиліти та інструменти компанії EA або її ліцензіарів на ваш комп’ютер, мультимедійну систему або пристрій. Ці технології можуть відрізнятися для різних платформ, і продуктивність Сервісів EA може відрізнятися залежно від вашого комп’ютера та іншого обладнання. Ви розумієте, що для подальшого використання Сервісів EA може знадобитися періодичне оновлення цих технологій. Деякі з таких оновлень можуть містити заблоковані функції або контент, за доступ до яких потрібно внести додаткову плату. Ви надаєте компанії EA дозвіл на автоматичне встановлення всіх доступних оновлень для Сервісів EA. Якщо доступні оновлення не встановлено, то Сервіси EA, зокрема Ігри EA для ПК, можуть перестати функціонувати.

11. Треті сторони

Ви несете відповідальність за використання ігрових серверів і сервісів, що не належать EA.

Для деяких Сервісів EA може пропонуватися можливість грати на серверах, які не належать компанії EA та не контролюються нею. Компанія EA не контролює такі сервіси й не несе відповідальності за використання вами Сервісу EA на них або через них. Сервіси третіх сторін можуть регулюватися додатковими або іншими умовами й обмеженнями.

Сервіси EA можуть містити гіперпосилання на веб-сайти третіх сторін. Такі сайти можуть збирати дані або надсилати запити щодо персональної інформації. Компанія EA не контролює такі веб-сайти і не несе відповідальності за їхній контент, а також за збирання, використання або розкриття ними персональної інформації.

12. Гарантії; обмеження відповідальності

EA не дає жодних обіцянок щодо нашого програмного забезпечення, але місцеве законодавство у вашій країні може включати певні гарантії. Збитки, які ви можете відшкодувати за судовими позовами, обмежені.

ЯКЩО ВИ ПРОЖИВАЄТЕ НА ТЕРИТОРІЇ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ ЗОНИ (ЄЕЗ), ВЕЛИКОБРИТАНІЇ АБО ШВЕЙЦАРІЇ, СЕРВІСИ EA БУДУТЬ НАДАВАТИСЯ З НАЛЕЖНИМ РІВНЕМ ОБЕРЕЖНОСТІ ТА ПРОФЕСІЙНОСТІ, АЛЕ ЖОДНІ ІНШІ ОБІЦЯНКИ АБО ГАРАНТІЇ ЩОДО СЕРВІСІВ EA НЕ НАДАЮТЬСЯ. ЯКЩО ВИ ПРОЖИВАЄТЕ ЗА МЕЖАМИ ЄЕЗ, ВЕЛИКОБРИТАНІЇ І ШВЕЙЦАРІЇ, СЕРВІСИ EA ЛІЦЕНЗУЮТЬСЯ Й НАДАЮТЬСЯ «ЯК Є». ВИ ВИКОРИСТОВУЄТЕ ЇХ НА СВІЙ СТРАХ І РИЗИК. У ПОВНІЙ МІРІ, ПЕРЕДБАЧЕНІЙ ЧИННИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ, КОМПАНІЯ EA НЕ ДАЄ ГАРАНТІЙ (ЯВНИХ, ТАКИХ, ЩО МАЮТЬСЯ НА УВАЗІ, АБО ОБОВ’ЯЗКОВИХ), ЗОКРЕМА ГАРАНТІЙ ТОВАРНОГО СТАНУ, ЗАДОВІЛЬНОЇ ЯКОСТІ, ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ КОНКРЕТНОЇ ЦІЛІ, НЕПОРУШЕННЯ ПРАВ ТРЕТІХ ОСІБ, А ТАКОЖ ГАРАНТІЙ, ЩО ВИНИКАЮТЬ УНАСЛІДОК УКЛАДАННЯ УГОД АБО ЗВИЧАЙНОЇ ПРАКТИКИ ДІЛОВИХ ОПЕРАЦІЙ. КОМПАНІЯ EA НЕ ГАРАНТУЄ ВІДСУТНІСТЬ ФАКТОРІВ, ЩО МОЖУТЬ НЕГАТИВНО ВПЛИВАТИ НА ВАШЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ПРОДУКТОМ АБО СЕРВІСОМ EA; НЕ ГАРАНТУЄ, ЩО СЕРВІС EA ВІДПОВІДАТИМЕ ВАШИМ ВИМОГАМ; НЕ ГАРАНТУЄ, ЩО РОБОТА СЕРВІСУ EA БУДЕ БЕЗПЕРЕРВНОЮ Й ВІЛЬНОЮ ВІД ПОМИЛОК, ЗБОЇВ, ПОШКОДЖЕНЬ АБО ВТРАТИ ДАНИХ, ЗАВАД, СПРОБ ЗЛОМУ АБО ВІРУСІВ, АБО ЩО СЕРВІСИ EA БУДУТЬ ВЗАЄМОДІЯТИ АБО БУДУТЬ СУМІСНИМИ З БУДЬ-ЯКИМ ІНШИМ ПРОГРАМНИМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ. КОМПАНІЯ EA НЕ ДАЄ ГАРАНТІЙ ЩОДО ПРОДУКТІВ І СЕРВІСІВ ТРЕТІХ СТОРІН, ЯКІ ПРОПОНУЮТЬСЯ ЧЕРЕЗ МАГАЗИН EA APP. ДИВ. https://help.ea.com/en-us/help/account/electronic-arts-warranty-policy/, ЩОБ ОТРИМАТИ ДОДАТКОВУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПЕРЕДБАЧЕНІ ЗАКОНОМ ГАРАНТІЇ ТА ІНШІ ЗАКОННІ ПРАВА СПОЖИВАЧІВ НА ВАШІЙ ТЕРИТОРІЇ, А ТАКОЖ https://help.ea.com/en-au/help/account/electronic-arts-warranty-policy/, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО ПРАВА СПОЖИВАЧІВ В АВСТРАЛІЇ.

ЯКЩО ВИ ПРОЖИВАЄТЕ НА ТЕРИТОРІЇ ЄЕЗ, ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ АБО ШВЕЙЦАРІЇ, КОМПАНІЯ EA І ЇЇ ПРАЦІВНИКИ, ЛІЦЕНЗІАРИ І БІЗНЕС-ПАРТНЕРИ НЕ БУДУТЬ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА БУДЬ-ЯКІ ЗБИТКИ АБО ШКОДУ, ЩО ВИНИКАЮТЬ ІЗ ВАШИХ ДІЙ ЧИ ПОРУШЕННЯ УМОВ ЦІЄЇ УГОДИ, АБО ЩО ВИНИКАЮТЬ УНАСЛІДОК ДІЙ ЧИ БЕЗДІЯЛЬНОСТІ ТРЕТЬОЇ СТОРОНИ (ЧИ БУДЬ-ЯКОЇ ІНШОЇ ОСОБИ) ПОЗА СФЕРОЮ НАШОГО КОНТРОЛЮ. ЯКЩО ВИ ПРОЖИВАЄТЕ ЗА МЕЖАМИ ЄЕЗ, ВЕЛИКОБРИТАНІЇ АБО ШВЕЙЦАРІЇ, КОМПАНІЯ EA І ЇЇ ПРАЦІВНИКИ, ЛІЦЕНЗІАРИ І БІЗНЕС-ПАРТНЕРИ В ПОВНІЙ МІРІ, В ЯКІЙ ЦЕ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ ЧИННИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ, НЕ БУДУТЬ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД ВАМИ ЗА ЗБИТКИ, ЯКІ НЕ ПОВ’ЯЗАНІ З ПОРУШЕННЯМ ЦІЄЇ УГОДИ, А ТАКОЖ НЕПРЯМІ, ВИПАДКОВІ, ПОБІЧНІ, ШТРАФНІ АБО ФАКТИЧНІ ЗБИТКИ. ДО ТАКИХ ЗБИТКІВ, НАПРИКЛАД, НАЛЕЖАТЬ ФІНАНСОВІ ВТРАТИ (НАПРИКЛАД, НЕДООТРИМАНИЙ ДОХІД АБО ПРИБУТОК), ВИТРАТИ НА ЗАМІНУ ТОВАРІВ ЧИ ПОСЛУГ, ПЕРЕРИВАННЯ АБО ЗУПИНКА КОМЕРЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ВТРАТА ДАНИХ, ВТРАТА РЕПУТАЦІЇ, А ТАКОЖ ЗБОЇ ЧИ НЕСПРАВНОСТІ В РОБОТІ КОМП’ЮТЕРА. ЦЕ ОБМЕЖЕННЯ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО БУДЬ-ЯКОЇ ПРЕТЕНЗІЇ, ЩО ВИПЛИВАЄ З ЦІЄЇ ЛІЦЕНЗІЇ ЧИ СЕРВІСУ EA АБО ПОВ’ЯЗАНА З НИМИ, БУДЬ ТО В СИЛУ КОНТРАКТУ, ДЕЛІКТУ АБО СТАТУТНОГО ПРАВА, ТЕОРІЇ БЕЗУМОВНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ АБО ІНШОЇ ПРАВОВОЇ ТЕОРІЇ. ЦЕ ОБМЕЖЕННЯ ДІЄ, НАВІТЬ ЯКЩО КОМПАНІЇ EA БУЛО АБО МАЛО БУТИ ВІДОМО ПРО ЙМОВІРНІСТЬ ТАКИХ ЗБИТКІВ. ВИ МОЖЕТЕ ВИМАГАТИ ВІДШКОДУВАННЯ ЛИШЕ ПРЯМИХ ЗБИТКІВ В ОБСЯЗІ, ЩО НЕ ПЕРЕВИЩУЄ СУМУ, СПЛАЧЕНУ ЗА ВІДПОВІДНИЙ СЕРВІС EA. КОМПАНІЯ EA НЕ ОБМЕЖУЄ СВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ У ВИПАДКАХ ШАХРАЙСТВА, ГРУБОЇ НЕОБЕРЕЖНОСТІ, НАВМИСНОГО ПРАВОПОРУШЕННЯ, А ТАКОЖ ЗАПОДІЯННЯ СМЕРТІ АБО ТРАВМ. У ДЕЯКИХ ЮРИСДИКЦІЯХ ЗАЗНАЧЕНІ ВИЩЕ ВИКЛЮЧЕННЯ ТА ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ НЕ ДОЗВОЛЯЮТЬСЯ, ТОМУ ДЕЯКІ АБО ВСІ З НИХ МОЖУТЬ НЕ ЗАСТОСУВАТИСЯ ПО ВІДНОШЕННЮ ДО ВАС.

Якщо ви придбали Сервіс EA на фізичному носії в магазині в Сполучених Штатах Америки і ви не погоджуєтеся з умовами цієї Угоди, а також не інсталювали цей Сервіс EA і не користувались ним, ви можете повернути його й отримати відшкодування або обміняти його протягом 30 (тридцяти) днів з моменту покупки в тому самому магазині, дотримуючись інструкцій щодо повернення, з якими можна ознайомитись на веб-сайті https://help.ea.com/en-us/help/account/electronic-arts-warranty-policy/.

13. Загальні умови

A. Повна Угода

Ця угода може бути змінена тільки в письмовій формі, підписаній ЕА.

Ця Угода, разом з іншими умовами EA, що регулюють використання вами Сервісів EA, містить повний текст домовленості між вами й компанією EA. Зміни й доповнення до Угоди вважаються чинними, лише якщо вони оформлені письмово й підписані представником EA. Нереалізація компанією EA будь-якого свого права, передбаченого цією Угодою, не означає відмову від цього або будь-якого іншого права. Якщо будь-яка частина цієї Угоди визнається такою, що не має юридичної сили, всі інші її частини залишаються повністю чинними та зберігають юридичну силу.

B. Застосовне право

Якщо ви живете в Сполучених Штатах, Канаді або Японії, ця угода між вами і Electronic Arts Inc. Якщо ви живете в будь-якій іншій країні, ця угода між вами та EA Swiss Sàrl.

Якщо ви проживаєте на території ЄЕЗ, Великої Британії, Швейцарії, Бразилії, Гонконгу, Мексики або Росії, (i) ця Угода укладається між вами і EA Swiss Sàrl — компанією, зареєстрованою в Реєстрі компаній Женеви за реєстраційним номером: CH-660-2328005-8 та за юридичною адресою: 8 Place du Molard, 1204 Geneva, Switzerland (Швейцарія); (ii) закони вашої країни проживання регулюють цю Угоду та використання Сервісів ЕА; і (iii) ви прямо погоджуєтеся з тим, що виключною юрисдикцією для будь-яких претензій або дій, що виникають у зв'язку з цією Угодою або Сервісами ЕА, є суди вашої країни проживання.

Якщо ви живете в Республіці Корея, (i) ця Угода укладається між вами та EA Swiss Sàrl, компанією, зареєстрованою в Женевському реєстрі компаній з реєстраційним номером: CH-660-2328005-8 та за юридичною адресою: 8 Place du Molard, 1204 Geneva, Switzerland (Швейцарія); (ii) законодавством Кореї, за винятком її норм, що регулюють конфлікти, регулюють цю Угоду та використання Сервісів ЕА; і (iii) ви прямо погоджуєтеся з тим, що виключною юрисдикцією для будь-яких претензій або дій, що виникають у зв'язку з цією Угодою або Сервісами ЕА, є суди Кореї.

Якщо ви живете в Сполучених Штатах, Канаді або Японії, (i) ця Угода укладається між вами та Electronic Arts Inc., 209 Redwood Shores Parkway, Redwood City, CA 94065, США; (іi) виконання цієї Угоди і використання вами Сервісів EA регулюються законодавством штату Каліфорнія за винятком норм колізійного права; (іii) ви погоджуєтеся з тим, що по відношенню до претензій і спорів, на які не поширюється дія наведеної нижче домовленості про арбітраж, будь-які претензії і позови, що виникають із цієї Угоди або Сервісів EA або пов’язані з ними, належать до виключної юрисдикції федеральних судів або судів штату, що регулюють правові відносини в окрузі Сан-Матео (штат Каліфорнія), і ви погоджуєтесь на персональну юрисдикцію таких судів.

Якщо ви проживаєте в будь-якій іншій країні, (i) ця Угода укладається між вами та EA Swiss Sàrl, компанією, зареєстрованою в Женевському реєстрі компаній з реєстраційним номером компанії: CH-660-2328005-8 та за юридичною адресою: 8 Place du Molard, 1204 Geneva, Switzerland (Швейцарія); (іi) виконання цієї Угоди і використання вами Сервісів EA регулюються законодавством штату Каліфорнія за винятком норм колізійного права; (іii) ви погоджуєтеся з тим, що по відношенню до претензій і спорів, на які не поширюється дія наведеної нижче домовленості про арбітраж, будь-які претензії і позови, що виникають із цієї Угоди або Сервісів EA або пов’язані з ними, належать до виключної юрисдикції федеральних судів або судів штату, що регулюють правові відносини в окрузі Сан-Матео (штат Каліфорнія), і ви погоджуєтесь на персональну юрисдикцію таких судів.

Конвенція ООН про договори міжнародної купівлі-продажу товарів (Відень, 1980) не застосовується до цієї Угоди та до будь-яких спорів, що виникають із цієї Угоди або у зв’язку з нею.

C. Експорт

Ви повинні дотримуватися всіх законів про експорт, і ви погоджуєтеся, що ви не є забороненою особою відповідно до експортного законодавства.

Ви зобов’язуєтесь дотримуватися законодавства США та інших країн щодо експортного контролю, а також не передавати Сервіс EA таким іноземним громадянам або в такі країни, на які поширюється заборона експорту відповідно до такого законодавства. Ви також підтверджуєте, що не є особою, з якою законодавство щодо експортного контролю забороняє компанії EA вести комерційну діяльність.

14. Внесення змін до цієї Угоди

Ця угода може бути оновлена ЕА в будь-який час. Якщо ви не згодні з певними значущими змінами, ви більше не повинні грати в наші ігри.

Компанія EA може час від часу вносити зміни до цієї Угоди, тому рекомендовано часто її переглядати. Для гравців EA, які прийняли попередню версію цієї Угоди, нові редакції набирають чинності через 30 днів після їх публікації на веб-сайті terms.ea.com/ua. Продовження користування Сервісами EA означатиме, що ви погодилися зі змінами. Після прийняття вами певної версії Угоди ми не застосовуватимемо надалі істотних змін в обов’язковому порядку без вашої прямої згоди на них. Якщо вам пропонується прийняти суттєві зміни до цієї Угоди, але ви відмовляєтеся це робити, можливо, ви не матимете змоги надалі користуватися Сервісом EA, що надається.

15. Арбітражне врегулювання спорів

Цей розділ застосовується, лише якщо ви живете за межами Квебеку, Росії, Швейцарії, Бразилії, Мексики, країн-членів ЄЕЗ, Великобританії та Республіки Корея.

Якщо у вас є спір, ви погоджуєтеся надіслати деталі в письмовій формі до EA, а потім звернутися до арбітражного суду. Ви погоджуєтеся з тим, що будь-яку претензію, яку ви висуваєте проти ЕА, ви висуваєте індивідуально, а не як учасник колективного позову, представник колективного позову або в межах колективного позову.

ЦЕЙ РОЗДІЛ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО ВСІХ СПОЖИВАЧІВ І ОСІБ, ЯКІ ПРИЙНЯЛИ УМОВИ ЦІЄЇ УГОДИ. ДО ЧИСЛА ТАКИХ ОСІБ НЕ НАЛЕЖАТЬ РЕЗИДЕНТИ ПРОВІНЦІЇ КВЕБЕК, РОСІЇ, ШВЕЙЦАРІЇ, БРАЗИЛІЇ, МЕКСИКИ, ДЕРЖАВ — ЧЛЕНІВ ЄЕЗ, ВЕЛИКОБРИТАНІЇ ТА РЕСПУБЛІКИ КОРЕЯ. ПРИЙМАЮЧИ УМОВИ ЦІЄЇ УГОДИ, ВИ І КОМПАНІЯ EA ПРЯМО ВІДМОВЛЯЄТЕСЯ ВІД СВОЇХ ПРАВ ВИМОГИ ЩОДО РОЗГЛЯДУ СПОРІВ У СУДІ ПРИСЯЖНИХ І УЧАСТІ В КОЛЕКТИВНОМУ ПОЗОВІ.

У цьому розділі 15 запропонований спрощений спосіб вирішення спорів між нами в разі їх виникнення. Більшість проблем можна вирішити швидко та із задовільним результатом шляхом звернення до нашої служби підтримки через ваш обліковий запис на сайті help.ea.com. Якщо компанія EA не може вирішити вашу проблему, ви і компанія EA погоджуєтеся дотримуватися описаної в цьому розділі процедури вирішення спорів між нами.

Цей розділ 15 являє собою угоду між вами та компанією EA і поширюється на наших відповідних агентів, співробітників, дочірні компанії, попередників, правонаступників, бенефіціарів та цесіонаріїв. Ця угода про арбітраж засвідчує комерційну угоду між особами різних штатів, а тому тлумачення та забезпечення виконання цього розділу 15 та будь-який арбітраж, що здійснюється згідно з цим розділом, регулюються законом Federal Arbitration Act (Федеральний закон про арбітраж). Цей розділ 15 має тлумачитися в широкому сенсі, і він зберігає чинність після припинення дії цієї Угоди.

A. Претензії, що підлягають арбітражу

Усі спори, претензії та розбіжності, що виникають із цієї Угоди, будь-якого Сервісу EA та його просування на ринку, або з відносин між вами й компанією EA, зокрема щодо чинності, можливості застосування та сфери застосування цього розділу 15, або у зв’язку з вищенаведеним (далі — «Спори»), підлягають вирішенню виключно в порядку зобов’язального арбітражу. Сюди належать також претензії, що виникли до підписання вами цієї Угоди. Цей розділ 15 не поширюється лише на Спори, пов’язані з претензіями: (i) стосовно порушення, захисту або чинності ваших або компанії EA чи її ліцензіарів комерційних таємниць, авторських чи патентних прав або прав на торговельні марки; (іi) якщо ви проживаєте в Австралії — щодо забезпечення реалізації законних прав споживачів відповідно до законодавства Австралії про захист прав споживачів; (iii) спрямованими в суд дрібних позовів.

B. Неофіційні переговори

Перш ніж ініціювати арбітражний розгляд, ви та компанія EA спочатку намагаєтеся вирішити будь-який Спір шляхом неофіційних переговорів протягом щонайменше 30 днів. Такі неофіційні переговори вважаються розпочатими з моменту отримання письмового повідомлення однією стороною від іншої («Повідомлення про Спір»). Повідомлення про Спір має містити: (a) повне ім’я та контактну інформацію сторони, що подає претензію; (b) опис суті та обґрунтування претензії або спору; і (с) формулювання бажаного задоволення вимоги. Компанія EA надсилає Повідомлення про Спір на вашу платіжну адресу або адресу електронної пошти. Ви надсилаєте Повідомлення про Спір на адресу: Electronic Arts Inc., 209 Redwood Shores Parkway, Redwood City CA 94065, ATTENTION: Legal Department.

C. Зобов'язальний арбітраж

Якщо ви та компанія EA не можете вирішити Спір шляхом неофіційних переговорів, ви або компанія ЕА можете ініціювати його остаточне вирішення в порядку зобов’язального арбітражу. Рішення однієї сторони про передачу справи до арбітражного суду є остаточним та обов’язковим для іншої сторони. Арбітраж адмініструється асоціацією American Arbitration Association (Американська арбітражна асоціація) відповідно до Consumer Arbitration Rules (Правила арбітражу щодо справ споживачів), далі — «AAA Consumer Rules» (Правила ААА для споживачів), які можна знайти на www.adr.org або за телефоном 1-800-778-7879, з наступними змінами:

1. Арбітражні збори та витрати регулюються через AAA Consumer Rules (Правила ААА для споживачів). Якщо арбітр вирішує, що відповідні витрати є надмірними, або якщо ви надсилаєте компанії EA на вищезазначену адресу для Повідомлень про Спори повідомлення про те, що ви неспроможні сплатити адміністративні збори, необхідні для ініціювання арбітражного розгляду, компанія EA зобов’язується сплатити всі арбітражні збори ААА.

2. Якщо розмір Спору не перевищує 25 000 доларів США, арбітражний розгляд проводиться виключно на підставі поданих письмових документів.

3. У ході процесу сторони можуть вносити клопотання про прийняття рішення без судового розгляду.

4. Арбітр виносить рішення в письмовій формі із зазначенням висновків, на яких базується таке рішення. Арбітр уповноважений призначати будь-який засіб правового захисту, дозволений застосовним законодавством, але арбітр не має повноважень призначати будь-які засоби правового захисту на будь-яких підставах, окрім як в межах індивідуального позову. Арбітр може призначити деклараторний або забезпечувальний захист лише на користь індивідуальної сторони, яка шукає судового захисту, і лише в тій мірі, в якій це необхідно для надання захисту, підтвердженого індивідуальним позовом такої сторони.

Арбітр повинен дотримуватися чинного законодавства. Будь-яке рішення може бути оскаржене в разі недотримання арбітром чинного законодавства. Ви та компанія EA можете через суд добиватися арбітражного розгляду, тимчасового припинення судових слухань перед початком арбітражу або затвердження, змінення, скасування чи прийняття судового рішення із врахуванням рішення арбітражу.

D. Обмеження

ВИ ТА КОМПАНІЯ EA ПОГОДЖУЄТЕСЯ, ЩО КОЖНА СТОРОНА МОЖЕ ПРЕД’ЯВЛЯТИ ПРЕТЕНЗІЇ ДО ІНШОЇ СТОРОНИ ЛИШЕ В ІНДИВІДУАЛЬНОМУ ПОРЯДКУ, А НЕ ЯК ПОЗИВАЧ АБО ЧЛЕН КОЛЕКТИВНОГО ПОЗОВУ В БУДЬ-ЯКОМУ ПЕРЕДБАЧЕНОМУ КОЛЕКТИВНОМУ ПРОЦЕСІ ЧИ ПРОЦЕСІ ЗА УЧАСТЮ ПРЕДСТАВНИКІВ, І ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ ВСІХ СПОРІВ. Арбітр не має права об’єднувати претензії іншої особи з вашими претензіями і головувати в колективному розгляді будь-якого типу. Якщо цей пункт D визнається таким, що не може бути виконаним, то вся угода про арбітраж у повному обсязі вважається нікчемною.

E. Місце арбітражу

Якщо ви живете в Сполучених Штатах Америки, арбітражний розгляд буде відбуватися в окрузі, в якому ви проживаєте. Якщо ви не є резидентом США, арбітражний розгляд має розпочатися в окрузі Сан-Матео, штат Каліфорнія, США. При цьому ви та компанія EA погоджуєтеся на персональну підсудність цьому суду в цілях примусу до арбітражу, призупинення процедури розгляду або підтвердження, змінення, скасування чи занесення в провадження рішення, прийнятого арбітром.

F. Відшкодування

Якщо арбітр вирішує питання на вашу користь по суті будь-якої претензії до компанії EA з вашого боку та присуджує сплатити вам відшкодування в сумі, яка перевищує (у грошовому еквіваленті) останню пропозицію з боку компанії EA, зроблену в письмовій формі до того, як остаточні письмові заяви було подано арбітру для розгляду, компанія EA зобов’язується:

1. Сплатити вам 150% від суми, присудженої вам арбітражем, але максимум на 5000 доларів США більше цієї суми; і

2. Компенсувати вам суму арбітражного збору, сплаченого вами на користь AAA.

G. Внесення змін до цієї угоди про арбітраж

Компанія EA має право вносити істотні зміни в цю угоду про арбітраж виключно за умови вашої прямої згоди з такими змінами.

H. Роздільність умов

Якщо будь-яке речення в цьому розділі 15 (крім пункту про відмову від колективного позову в пункті D вище) буде визнано таким, що не піддається виконанню, оскільки воно виключає конкретну вимогу або засіб правового захисту (наприклад, публічний забезпечувальний захист), цей позов або засіб правового захисту (і тільки цей позов або засіб правового захисту) повинні бути відокремлені від арбітражного розгляду і можуть бути пред'явлені до суду , тоді як будь-які інші претензії або засоби правового захисту будуть розглянуті через арбітраж. Якщо будь-яке положення цього розділу 15 (крім положення про відмову від колективного позову в пункті D), визнається таким, що не має юридичної сили, таке положення відділяється від цього Розділу 15, а решта положень цього розділу 15 зберігають повну юридичну силу.

16. Додаткові умови для PlayStation®

Додаткові умови поширюються на покупки в PlayStation™Store.

Покупки у PlayStation™Store в Європі

Будь-якi матерiали, придбанi у внутрішньоігровому магазині, купуються у Sony Interactive Entertainment Network Europe Limited (SIENE) і є предметом Умов обслуговування та Правил користування PlayStation™Network, доступних тільки в PlayStation™Store. Перевіряйте права на використання при кожній покупці, так як для різних цифрових товарів вони можуть відрізнятися. Віковий рейтинг матерiалiв, доступних для покупки у внутрішньоігровому магазині, відповідає віковому рейтингу самої гри, якщо не вказано інше.

17. Додаткові умови, що застосовуються до покупок для мобільних пристроїв

Додаткові умови, що поширюються на покупки для мобільних пристроїв.

Якщо ви проживаєте в Сполучених Штатах, Канаді або Японії, продавцем Контенту та Прав, придбаних у EA для використання на мобільному пристрої, є Electronic Arts Inc. Якщо ви проживаєте в будь-якій іншій країні, продавцем такого Контенту та Прав, придбаних у EA, є EA Swiss Sàrl. Будь-яка дочірня компанія EA, позначена як продавець Контенту та Прав у магазині мобільних додатків, діє в якості агента або Electronic Arts Inc. або EA Swiss Sàrl.Останнє оновлення: 7 листопада 2022 р.

Попередні версії Умов обслуговування / Угоди користувача