Компанія Electronic Arts Inc. та рамкові програми «Щит конфіденційності» для обміну даними між ЄС і США, а також між Швейцарією й США

TRUSTe

Компанія Electronic Arts Inc. є учасником і засвідчила свою відповідність вимогам рамкових програм «Щит конфіденційності» для обміну даними між ЄС і США, а також між Швейцарією й США. EA зобов’язується дотримуватися відповідних Принципів програми «Щит конфіденційності» щодо всіх персональних даних, отриманих від країн — членів Європейської економічної зони (ЄЕЗ), Великобританії та Швейцарії, відповідно, згідно з чинними принципами відповідних рамкових програм «Щит конфіденційності». Якщо існують розбіжності між умовами цієї політики конфіденційності та Принципами програми «Щит конфіденційності», переважну силу мають Принципи програми «Щит конфіденційності». Щоб дізнатися більше про Рамкові програми «Щит конфіденційності» та переглянути наші сертифікати, див. Список учасників програми «Щит конфіденційності» Міністерства торгівлі США.

Відповідальність EA щодо персональних даних, які компанія отримує в рамках програм «Щит конфіденційності» для ЄС і Швейцарії, а потім передає третій особі, зазначена в Принципах програми «Щит конфіденційності». Зокрема, EA несе відповідальність згідно з Принципами програми «Щит конфіденційності», якщо сторонні агенти, яким вона доручає обробляти персональні дані від свого імені, порушують Принципи, тільки якщо ЕА не доведе, що вона не несе відповідальності за обставини, що призвели до заподіяння шкоди.

Стосовно персональних даних, які EA отримує або передає відповідно до Рамкових програм «Щит конфіденційності», EA повинна керуватись правозастосовними розпорядженнями Федеральної торгової комісії США. У певних ситуаціях EA може бути зобов’язана розкрити персональні дані у відповідь на законні запити з боку державних органів, у тому числі для національної безпеки або виконання вимог правоохоронних органів.

Як зазначено в розділі «Зв’язатися з нами» Політики щодо конфіденційності та файлів cookie EA, рекомендуємо вам звернутись до нас, якщо у вас є скарга, пов’язана з програмою «Щит конфіденційності» для ЄС, програмою «Щит конфіденційності» для Швейцарії або з загальними питаннями конфіденційності, за допомогою нашого Privacy Portal. За наявності у вас невирішеного питання стосовно конфіденційності або використання даних, яке не було розглянуто нами в задовільний спосіб, зверніться (безкоштовно) до нашого незалежного постачальника послуг із вирішення спорів, що знаходиться в США, на веб-сторінці https://feedback-form.truste.com/watchdog/request. За певних умов, детально описаних на веб-сайті програми «Щит конфіденційності», ви можете ініціювати обов’язковий арбітраж, якщо було вичерпано всі інші процедури врегулювання суперечок.

Участь EA у програмах «Щит конфіденційності» для ЄС і Швейцарії стосується всіх персональних даних, на які поширюється Політика EA щодо конфіденційності та файлів cookie і які отримуються з ЄЕЗ, Великобританії або Швейцарії. Обробляючи такі персональні дані, EA діятиме відповідно до Принципів програми «Щит конфіденційності».